تبلیغات
مطالب اینترنتی - بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم
 
مطالب اینترنتی
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM
 
 مفیدستان:

مجله پنجره خلاقیت: همه ما رئیس هایی داشته ایم که دیوانه مان می کردند؛ سرپرست بخشی که اخلاق بدی داشت، یا مدیری که تک تک قدم های شما را زیر نظر داشت یا کسی که اصلا نمی دانست چه می خواهد اما هر چقدر هم که اوضاع بد و ناامید کننده بوده، این را می دانستید که مجبور نیستید تا ابد با این رئیس کنار بیایید.

ما با ده کارآفرین موفق در مورد روسای بدی که داشتند صحبت کرده ایم و آنها بهترین درس هایی را که از این بدترین رئیس ها آموخته اند با ما به اشتراک گذاشته اند.

ارتباط روشنی با دیگران برقرار کنید

 • نام: دانیلا بوکوبوفسکی
 • شرکت: BaubleBar

یکی از چیزهایی که من آموختم این بود که با همکارانم ارتباط روشن و صادقانه ای داشته باشم. سعی کنید متوجه شوید که خواسته ها و بازخوردهای آنها ناشی از چیست. رویکرد باز و پذیرنده ای نسبت به بازخوردهای شان داشته باشید. زمانی که تازه شروع به کار کرده اید و شرکت کوچکی دارید، انجام چنین کاری آسان تر است. وقتی شرکت تان گسترش پیدا می کند و افراد بیشتری را استخدام می کنید، شاید چنین کاری دشوار به نظر برسد اما به هر حال از اهمیت آن کم نخواهد شد.

بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم

از قانون طلایی پیروی کنید

 • نام: گوین آرم استرانگ
 • شرکت: Lucky Iron Fish

افرادی که قلدری می کنند، به خاطر احساس ناامنی که دارند، چنین رفتاری را در پیش گرفته اند. آنها افراد محقری هستند که کسی نمی تواند تحسین شان کند. شما باید به شدت به افرادی که در اطراف تان هستند احترام بگذارید. به یاد داشته باشید که آنها با شما کار می کنند، نه برای شما. از کارشان تعریف کنید، زیرا دارند برای این کار زمان و تلاش زیادی قائل می شوند.

اعتقادات محکمی داشته باشید

 • نام: مریل استابز
 • شرکت: Food52

اگر ندانید چه می خواهید یا چه توقعاتی باید داشته باشید، تاکتیک نامناسبی برای مدیریت افرادتان در پیش گرفته اید. با این روش کارمندان تان احساس خواهند کرد که زمین زیر پای شان در حال حرکت است! و درست به همین دلیل نباید از آنها توقع داشته باشید که بهترین کار ممکن را ارائه دهند.

مشاور باشید

 • نام: ملیسا بن ایشای
 • شرکت: Baked by Melissa

اهمیت ارتباطات باز و روشن زمانی که به بدترین رئیسی که داشتم فکر می کنم، می بینم که فقط یک رئیس بد نداشته ام! من مشاور نداشتم. هیچ کسی را نداشتم که بخواهد من موفق شوم. هیچ کس نبود که بنشیند با من صحبت کند و کاری کند که من در شغلم به موفقیت برسم. بنابراین در حال حاضر واقعا تلاش می کنم تا صادقانه با کارمندانم صحبت کنم و ارتباطات درستی با آنها داشته باشم.

بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم

حواس تان به قول هایی که می دهید، باشد

 • نام: الیور خراز
 • شرکت: Zocdoc

من یاد گرفته ام تنها قول هایی را بدهم که می دانم از پسشان بر می آیم. به یاد دارم وقتی کسی قولی می داد و آن را عملی نمی کرد چقدر ناراحت می شدم. آن موقع به خودم قول دادم که هیچ وقت چنین کاری نکنم.

با تک تک کارمندان ارتباط برقرار کنید

 • نام: جنی ریپس
 • Owl’s Brew

می دانم که ارتباط برقرار کردن با اعضای گروهم بسیار مهم است. همچنین باید اطمینان حاصل کنم که حرف تمام کارمندان شنیده می شود.

غرورتان را کنار ورودی شرکت جا بگذارید

 • نام: تیم چن
 • شرکت: Nerdwallet

غرور مانع موفقیت می شود. من در شرکت سرمایه گذاری کار می کردم که متاسفانه رییس آنجا احساس می کرد پادشاه است! داشتم دیوانه می شدم. مشکل مغرور بودن این است که بهترین ایده ها مورد قبول قرار نمی گیرند زیرا فرد مغرور به سختی خواهد توانست با حقیقت روبرو شود.

بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم

با همه با احترام برخورد کنید

 • نام: کایل هیل
 • شرکت: HomeHero

بدترین رئیسی که داشتم در واقع مربی فوتبالی بود که در دبیرستان پیش او آموزش می دیدم. نمی گویم او مربی بدی بود اما خیلی سر من فریاد می کشید. به همین خاطر پدرم تصمیم گرفت دیگر مرا به آنجا نفرستد. آن موقع متوجه لطف او نبودم. فکر می کردم پوست کلفت تر از این حرف ها هستم و می توانم تحمل کنم اما پدرم می گفت: «دوست ندارم کسی سرت داد بزند چون باعث می شود اعتماد به نفست کاهش پیدا کند. می خواهم برای انجام هر کاری بالاترین اعتماد به نفس ممکن را داشته باشی؛ وگرنه موفق نخواهی شد.»

حتی امروز من به همکاران و کارمندانم می گویم: «اگر از من ناراحت هستید مانند یک فرد بالغ بیایید و در موردش صحبت کنید.»

مانع خلاقیت و نوآوری نباشید

 • نام: باستین له مان
 • شرکت: Postmates

یکی از کارهایی که سعی می کنم انجام دهم این است که از افرادم بخواهم کار خلاقانه تری انجام دهند. می خواهم آنها درک کنند که کار در شرکت پست میتز این چنین است.

بدترین رئیسی که داشتم یک بار به من گفت که نمی توانم کار خاصی انجام دهم. او فرد ضعیف و ترسویی بود و نمی توانست تحمل کند که کسی عملکرد بهتری نسبت به او داشته باشد و بیشتر از او تشنه موفقیت باشد.

نگرش مشخصی داشته باشید

 • نام: هایدی ژاک
 • شرکت: ThirdLove

نکته ای که پس از داشتن روسای مختلف به آن پی بردم این است که بهترین رئیس ها همیشه نگرش کاملا مشخص و واضح دارند و به همین دلیل می توانند به خوبی به کارمندان شان دستورالعمل هایی برای ادامه مسیر ارائه کنند. شما باید روش نگرش تان به شکلی کارآمد و همیشگی کار کنید.

نینا زیپکین/ مترجم: شادی حسن پورلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم آریا دمادم › بهترین چیزی که از بدترین رئیسم من آموختم این بود که با بهترین چیزی که از بدترین انجمن راسخون بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم › › › چیزی که از بدترین رئیسم بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم بهترین چیزی که از بدترین بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم › › موفقیت بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم راه فردا بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم › بهترین چیزی که از بدترین رئیسم بهترین درس هایی را که از از چیزهایی که من آموختم بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم سلامت دیجیتال › بهترینچیزیکهاز بهترین چیزی که از بدترین رئیسم بهترین چیزی که از بدترین یکی از چیزهایی که من آموختم بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم › › › بهترین چیزی که از بدترین رئیسم بهترین درس هایی را که از از چیزهایی که من آموختم بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم › › › بهترین چیزی که از بدترین رئیسم یکی از چیزهایی که من آموختم بهترین چیزی که از بدترین پرتال جامع تایا بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم › › › بهترین چیزی که از بدترین رئیسم بهترین درس هایی را که از از چیزهایی که من آموختم بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم مفیدستان › بهترینچیزیکهاز بهترین چیزی که از بدترین بهترین چیزی که از بدترین رئیسم یکی از چیزهایی که من آموختم بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم برترین ها خبر فارسی › › بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم هنوز چیزی به نام هفت زن گرفت که یکی از آنها از

مطلب بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :بهترین چیزی که از بدترین رئیسم آموختم
http://mofidestan.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%86%db%8c%d8%b2%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%d8%a8%d8%af%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b1%d8%a6%db%8c%d8%b3%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%ae%d8%aa%d9%85/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : نویسنده
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :